Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka

Problemy finansowe mogą przydarzyć się każdemu. Gdy jednak zaistniała sytuacja wyklucza możliwość spłaty wszystkich zobowiązań, wówczas Klient powinien rozważyć ogłoszenie upadłości konsumenckiej. To skuteczna metoda, dzięki której osoby fizyczne bardzo zadłużone mogą wyjść ze spirali zobowiązań i pozbyć się nękających firm windykacyjnych. Aby jednak tak się stało, trzeba właściwie poprowadzić postępowanie, które zaczyna się od złożenia wniosku upadłościowego i doprowadzić do tego, że jego efektem będzie ogłoszona upadłość konsumencka. Taki werdykt umożliwi rozłożenie należności na raty lub częściowe czy nawet całkowite ich umorzenie.

W tym procesie mogę bardzo Państwu pomóc. Nie tylko przygotuję odpowiednią i niezbędną dokumentację, ale także poprowadzę rozmowy z wierzycielami czy syndykiem.

Podejmuję się spraw o upadłość konsumencką w Stalowej Woli oraz jej okolicach. Przedstawiam uczciwie Klientom wszystkie konsekwencje jej ogłoszenia. Jeśli okaże się, że nie jest najlepszym możliwym wyjściem, zaproponuję inne rozwiązania.

Upadłość konsumencka Stalowa Wola

Razem znajdziemy rozwiazanie !

Kontakt