Prawo spadkowe

Prawo spadkowe

Sprawy, z jakimi na co dzień spotykam się w mojej kancelarii prawnej w Stalowej Woli, często dotyczą prawa spadkowego. Zasady dziedziczenia, rozliczania darowizn przekazanych za życia przez spadkodawcę czy uprawnienia do zachowku należą do bardzo popularnych zagadnień nurtujących Klientów. Z szeroko pojętej pomocy prawnej, jaką świadczę, mogą skorzystać zarówno spadkobiercy, jak i spadkodawcy, którzy zastanawiają się, w jaki sposób zadysponować swoim majątkiem na wypadek śmierci.

Do spraw, w jakich zazwyczaj reprezentuję Klientów w sądzie, zaliczyć można te, które, dotyczą podważenia treści testamentu lub podziału majątku spadkowego. Często spadkobiercy nie zgadzają się co do zasad dziedziczenia, podważają zakres sposobu podziału majątku spadkowego. Nierzadko są to bardzo rozbudowane postępowania, podczas których zachodzi konieczność przesłuchania świadków czy przeprowadzenia dowodu z opinii biegłych.

W każdej kwestii, jaką obejmuje prawo spadkowe, doradzam Klientom ze Stalowej Woli oraz okolic zawsze najlepsze i najszybsze rozwiązanie.

Prawo spadkowe Stalowa Wola

Razem znajdziemy rozwiazanie !

Kontakt